Leden 2008

Jak nosit ruzovou

31. ledna 2008 v 23:06 | *Týnka* |  ♥Barbie style♥
Růžová ač se zdá být lehce kombinovatelná, je velmi zákeřná, co se týče slaďování.
Růžová je krásná barva a sluší především blondýnkám a tmavovláskám. Zrzky si mohou nechat zajít chuť a raději by si měly brousit drápky na barvy, které jejich přirozenou krásu vyzdvihnou a nebudou ji zbytečně potlačovat. Růžová odráží, jakou máte osobnost. Pokud se v ní necítíte dobře, nenoste ji. Není nic jednoduššího.
Je to barva hravosti. Můžete být samozřejmě oblečená od hlavy až k patě do růžové, ale můžete také připomínat sladký chuchvalec cukrové vaty.

To by však asi nebyl žádoucí efekt. Nic se nesmí přehánět a tak se vyhněte rozhodně " kompletní" výbavě vašeho šatníku v jakémkoli odstínu růžové. Přeci jen, čeho je moc, toho je příliš.

Růžová barva nabízí širokou paletu odstínů. Vybírat můžete od světle růžové, přes neonovou až k tmavě růžové.

Růžovou barvu kombinujte nejlépe s jinými barvami, se kterými ladí. Ideálně s bílou, díky které bude něžnější. S černou, jež ji naopak utlumí. S modrou, která ji podtrhne. Se zelenou a dalšími "vhodnými" barvami. Vyhněte se výrazným barvám, jako jsou žlutá, oranžová, červená či hnědá.

Pár typů:
Celá růžová se oblékni jedině do šatů, jinak moc nesázej na tenký led v podobě různých růžových kousků oblečení. Sladit oblečení několika odstínů jedné barvy je skoro až uměním, takže si dávej opravdu velký pozor, rozhodneš-li si vyjít do společnosti jen v růžové barvě.

Krom šatů bude vypadat perfektně i kostýmek, ať kalhotový či se sukní. Tato varianta však není vhodná pro každou ženu. Růžovou můžete nosit také jen jako vzor. Není nikde psáno, že musíte nosit nutně "celorůžové" oblečení.

Jak kouzelná může růžová být, vědí celebrity jako jsou Heidi Klum, Eva Longoria, Jessica Alba, Paris Hilton, Linsday Lohan či Reese Witherspoon coby Pravá blondýnka. Ačkoli "hloupoučká" blondýnka chodila stále v růžovém, tak jí to neskutečně slušelo. Film Pravá blondýnka a jeho pokračování Pravá blondýnka 2 ukázal růžovou barvu v pozitivním světle.
ObrazekObrazek
Obrazek

ruzova barva...

31. ledna 2008 v 23:05 | *Týnka* |  ♥Barbie style♥

Je barvou mírnosti, něhy a vyšších citů v lásce. Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Uvolňuje napětí ve svalech a v mysli.

Podle toho bychom ji i měli brát a nosit ji, když je naše duše opravdu v tomto rozpoložení. Musíš být plná něhy, plná lásky a jemnosti. Jinak na tobě růžová nevynikne, tak jak by měla. Růžová je sladká barva, a proto s ní také dostaváš chuť na sladké. To je možná určité negativum, ale zase lidé v tvém okolí tu chuť bdou mít taky ;-) ....

mýty fakta

31. ledna 2008 v 23:05 | *Týnka* |  ♥Barbie style♥
Mnoho lidí si myslí, že Barbie styl je mít blond vlasy, nosit růžovou a být hloupá. To ale není pravda!
Začala bych s tou hloupostí. Barbie panenka není vůbec hloupá, ba naopak, je moc chytrá, hodná, plná ochoty pomoct druhým. To znamená, že se liší od ostatních povrchních holek! Chytrá- nemusí mít ve škole samé jedničky a v práci mít nejlepší výsledky, jen musí umět počítat 1+1 a vedět nějaké základy. Určitě mě chápete :-) ... Hodná- na každého se smát, i když má třeba špatnou náladu, nebo ji ten dotyčný nesedne do noty. Mít každý týden tzv. Růžový týden (o něm více v rubrice Růžový týden). Ochota pomoct druhému- ta je u Barbie neodmyslitelná! Vždyť co může být hezčího než pocit, že jsi někomu pomohla!?
Druhý mýtus o Barbie stylu- Jen růžová, to může být- Samozřejmě růžová je velmi důležitá, ale ta dotyčná se v ní musí cítit dobře (viz. rubrika o růžové).
Blond vlasy- Nejsou vůbec žádnou podmínkou pro Barbie styl. samozřejmě více podtrhnou vaši image, ale i hnědovlásky mohou být krásné Barbie. Jen zrzky to mají těžké, protože tomuto krásnému ženskému typu růžová moc nesedí

neni to sladký?

31. ledna 2008 v 23:04 | *Týnka* |  ♥Barbie style♥
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

rada

31. ledna 2008 v 23:02 | *Týnka* |  ♥Kosmetika♥
Krása ženy je nevyčerpatelné téma, na které by se dalo mluvit nekonečně dlouho. Ale já nemám ráda ty neskutečně dlouhé články na netu, takže se to všechny pokusím jednoduše zhrnout.
Krása je pro ženu povinností. Nemám však na mysli každodenní naplácávání celých tub dermakolů a pudrů. Je pravda, že to ke kráse také patří, ale je důležité vědět, že POKUD CHCETE BÝT KRÁSNÁ, MUSÍTE MÍT NA PAMĚTI, ŽE KRÁSA VYCHÁZÍ ZE VNITŘ.Tedy, to co se do našeho těla vstřebáváme kůží, nebo to co polykáme, velmi ovlivňuje to, jak vypadáme. Je to zřejmé z příkladu anorektiků nebo naopak obézních lidí. Jestliže tedy chcete být krásná, musíte začít od detoxikace-tudíž bys te měla přečistit svůj organizmus a dále se o něj starat. Jedná se o dlouhodobou, celoživotní kůru. Ale vaše pleť a tělo bude téměř dokonalé. To zní nádherně, co říkáte?!
Obrazek

co nesnasime

31. ledna 2008 v 23:00 | *Týnka* |  ♥Barbie style♥
Takové malé Barbie desatero věčí, které Barbie vážně nemají rády
1. Emo girls- ničí si život a image, ani neví jak těžce se napravuje, to co je už zkažené!
2. Rock- hudební styl Rock a také tento styl oblékání je prostě něco nechutného!
3. Kluky s mastnými vlasy- toto je prostě vrchol naprosto všeho. Kluk prostě nesmí mít mastné a neupravené vlasy!
4. Skejťáky- Sk8 vážně ne! Ta trapná deska na kolečkách je důkazem děckosti!!
5. Holky, které se snaží být Barbie- Tyhle holky jsou prostě trapná a ani o tom neví, protže si myslí, že ony jsou Barbie a ostatní jen blbky. Ale je to přesně naopak.
6. Hloupé řeči o našem stylu- Ti, kteří mají hloupé připomínky k našemu stylu, nám jen závidí!! To je naprosto samozřejmé!
7. Voda s bublinkama- Bublinky jsou nezdravé a navíc hrozí riziko, že si ''grgneš'' tehdy, kdy to je vážně nevhodné!
8. Kyselé ksichty- Vždyť není přece nic hezčího, než když se na tebe každý směje, a ty zase na něho!
9. Škaredé namyšlené frajery-Myslí si, že nás dostanou, ale to není pravda, vždyť jsou přece škaredí!
10. Drogy- To je prostě tabu. Zákaz pro Barbie!

Ruzovy tyden

31. ledna 2008 v 22:52 | *Týnka* |  ♥Barbie style♥
Růžový týden bude asi pro tebe úplně nový pojem. Jedná se o sedm dní v týdnu, kdy si vlastně nasadím symbolické růžové brýle. To znamená:
Chování: Možná to bude mnohdy velmi těžké, ale budeš to muset překousnout. Překousnout s úsměvem chyby ostatních. Když tě někdo vytočí, nedělej si z toho těžkou hlavu, prostě to jedním uchem pusť dovnitř a druhým zas ven. Tím se ti uleví jak duševně tak i fyzicky! Dále je v Růžovém týdnu důležité být na ostatní milá. Uvidíš, že sami přijdou a budou se vyptávat, co že to je s tebou, když jseš tak milá , hodná a kamarádská.
Oblékání: Možná se ti zdá, že v Růžovém týdnu musíš nosit jen růžovou, ale není tomu tak. Já mám třeba taky růžový týden a mám na sobě světle modré triko. jde o to vybírat si barvy, v kterých budeš optimisticky působit na mysl okolí, ale i na svou mysl. To znamená nosit světlé, přátelské barvy.
Vnitřní vyrovnanost: K tomu abys mohla přivést ostatní do dobré nálady, musíš být ty sama v pohodě. Toho docílíš tak, že se nad ničím nebudeš stresovat, všechno se budeš snažit překonat úsměvem. Když třeba ráno zaspíš, tak nad tím jen mávneš rukou, a řekneš si, že se ti to už zítra nestane. Když si ráno rozmažeš řasenku, tak nad tím zase jen mávneš rukou. Prostě být 24 hodin denně v pohodě, v klidu, netrápit se.

pisnicka z filmu zaba k zulibani

27. ledna 2008 v 16:44 | *Týnka* |  ♥Funn♥
Kluci jsou jen lháři, tak to se přece pozná.
Každý z nich jen přemýšlí jak si to s tebou -
rozdávej pohodu, musíš se usmívat.
Kluci chtějí jenom jedno, hned se s tebou -
vyspat se a lenošit, tak to mě teda láká,
každý kluk chce do tebe strčit svýho -
ptak si lítá v oblacích, dole jezdí vozy
kluci mají nejradši dvě pořádný -
kozy mečí, ovce bečí, pes si kouše kost
kluky nikdo nevyléčí,
všichni chtěj a DOST!
Je upee nejlepsii jii zeruuu40

MY LOVE

26. ledna 2008 v 17:08 | *Týnka* |  ♥About Me♥
jak dělá herečku:D
moe pusa...
Tak tadyto je hezká fotka docela:)
No tady dělá zase herečku:D a já tancuju, MTR bejbeee:-*
Mezi náma to je trošičku složitý..děláme všechno jako normální pár ale proste zname se chvili..a ani ja ani on se nechceme poustet bezhlave do neceho a tak narychlo....ono to chce pouze cas...verim tomu..

život

26. ledna 2008 v 16:23 | *Týnka* |  ♥Citátky♥
"Život je jako hodina matematiky,počítáš,počítáš až zjistíš,že jsi udělal chybu,chceš začít znovu a v tom zazvoní."
"Život se podobá knize.Blázen v ní letmo listuje,moudrý při čtení přemýšlí,poněvadž ví,že ji může číst jen jednou."
Nauč se smát se slzami v očích, nauč se pohladit se zavřenou dlaní, nauč se rozdat všechno a nemít nic. Pak teprve poznáš, proč stojí zato žít.


Je těžké žít, když nemáme smysl, který by nás popoháněl.
Je těžké milovat, když není nikdo, kdo by nám lásku oplácel.
Je těžké smát se, když ostatní jsou smutní.
...přesto je úsměv kapkou štěstí, cestou naděje a klíčem do ráje...


...protože dělá zázraky=)
Nejkrásnější ráj, ze kterého nemůže člověka nikdo vyhnat, je ráj vzpomínek.
Říká se, že člověk potřebuje minutu, aby si někoho všiml,
hodinu, aby ho správně odhadl,
den, aby ho začal mít rád nebo milovat,
ale potřebuje celý život, aby na něj zase zapoměl...
"Žít je ta nejrásnější věc na světě"
Zastavte svět, chci vystoupit...
Život je boj, který nikdo z nás nevyhraje
Život je jen otevření a zavření očí. Záleží jen na tom, co během této krátké chvíle uvidíš.
Život je čekání na to, kdy se naše sny změní ve skutečnost.
Světu jsi možná jen jednou osobou, ale jedné osobě můžeš být celým světem.

"Možná Bůh chce, abychom poznali pár nesprávných lidí než potkáme toho pravého/tu pravou, abychom, až je konečně potkáme, věděli, že máme být vděční."
Neplač, protože to skončilo, buď ráda, že se to stalo.

Vždycky se najdou lidi kteří ti ublíží, ale ty nesmíš přestat věřit. Jen musíš být víc opatrná, komu uvěříš příště.

Staň se lepším člověkem, poznej sama sebe a buď si jistá, kým jsi, než zkusíš a poznáš někoho jiného a budeš očekávat, aby oni znali tebe.
Ber vše, co ti život dá, štěstí, žal i lásku, život je jen karneval, v němž stokrát změníš masku.

50% mládeže vidí svět růžově a jsou šťastní. Zbylých 50% nemá peníze na drogy.
Život je pes a pes je nejlepší přítel člověka.
Život je pes, a proto žít ho je psina.
Život je pes, jen se nesmíš nechat pokousat.
Život je jen pouhou parodií na naše sny.
Je ti 5 a každý ti závidí.Je ti 10, neumíš násobilku, ale každý ti závidí. Je ti 15,prožíváš 1. lásku a každý ti závidí.Najednou se ohlédneš a zjistíš, že jeden život nestačí a začneš závidět 5tiletým....


láska

26. ledna 2008 v 16:22 | *Týnka* |  ♥Citátky♥
Člověk, který miluje nikdy nezapomíná, zato ten, který miluje zapomíná rád!

Milujeme ty, co nás odmítají, odmítáme ty, co nás milují.


Nevěř tomu, co ti říká Miluji tě, ale tomu, kdo v slzách říká Miluj mě!

Lépe být smutný s láskou, než veselý bez ní!

Jestliže někdo potkal v životě sto žen/mužů, nikdy nemusel poznat lásku.

Láska je kouzelná. Jestli jsi sám kouzelník, nikdy nepochopíš její kouzla
.
Láska je bolest, láska je žal, proklínej toho, kdo ti ji vzal!

Ideální kluk nikdy nepije, nikdy nekouří, nikdy nebere drogy a... neexistuje.


Stačí minuta, abyste si všimli člověka, hodina, aby se vám stal sympatický, den, abyste se zamilovali, ale nestačí celý život, abyste na něj dokázali zapomenout.


I velká láska je jen malou náhradou za první lásku.

Jen jednou denně slunce vyjde, jen jednou pravdá láska přijde!

S Láskou ubíhá čas, s časem ubíhá láska


Lásku si nelze vynutit ani vyloudit lichotkami, přichází sama, nehledaná, nečekaná, nežádaná.

Milovat znamená radovat se z cizího štěstí.


Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovala


Omlouvat své hříchy jménem láska je ten nejhorší hřích na světě!

Není nic horšího, než nabázet lásku tomu, kdo o ni nestojí.

Láska je stav, ve kterém člověk vidí nejvíc věcí tak, jak nejsou

Láska je jediná vášeň, která se platí mincemi, jenž si sama razí !!!

Láska je jen trápení, ale přesto ji k životku potřebujeme.

Lepší gram lásky, než metrák rozumu

Nikdo nesetře slzy líp,než ruka toho,kdo je způsobil!

Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když jsou slova zbytečná..

V životě můžeš dát vše v sázku, jen ne svou čest a lásku!

Nejdřív miluj studování, potom studuj milování, neb následky milování projeví se v studování!

Kdo ještě neplakal, láska ho naučí.

Láska je osmý div světa.

Buď rozum, nebo láska - nikdy ne oboje!

Neplač, ten, kdo zavinil tvůj pláč není hoden tvých slz.

Hádka patří k lásce,avšak hádat se o lásce nemá smyslpřátelství

26. ledna 2008 v 16:21 | *Týnka* |  ♥Citátky♥
Nechoď přede mnou.Možná nepůjdu za tebou.Nechoď za mnou.Možná bych tě nedokázal vést.Pojď vedle mě a buď můj přítel.
Vyčítáš mi, že ti vyčítám, že tě kritizuji, že s tebou nesouhlasím. Máš pravdu. až zjistíš, že jsem ti přestal vyčítat a že s tebou ve všem souhlasím, ještě dřív než vyložíš, oč ti jde, věz, že mi na tobě přestalo záležet. Jsem totiž zcela zdvořilý k těm, kdo jsou mi lhostejní. s těmi, které mám rád, na nichž mi záleží a o něž mi jde, se peru a hádám, hledaje pro ně to nejlepší.
Nejhorší bezmoc člověk pozná, když jemu blízký člověk vede svůj nejtěžší životní zápas a nedovolí mu společně s ním bojovat.
Největší beznaděj je pro člověka jen nečinně přihlížet, jak se druhý trápí.
A nejtěžší pro člověka je nevědět, nakolik je boj úspěšný a jak moc velké to trápení je...
Přátelství nám nebe posílá proto, abychom se mohli vyzpovídat a zachránit se před tajemstvími, která nás tíží.
Když už pláčeš,plač tak,ať tě vidí všichni,protože jen skutečný přítel ti přijde utřít slzy.


Ty a já jsme jedno tělo. Nemohu ti ublížit, aniž bych neporanil sebe.
Opravdový přítel je ten,kdo ti nabídne ruku a dotkne se tvého srdce
Přátelství je od slova přát. Ne všechno, všem a napořád. Však stále těm, co o něj stojí. A ty to potom bude hřát......
.
Špatný přítel je jako stín. Za slunečného počasí se ho nezbavíš, ale když se zamračí, nenajdeš ho.....
.
Přítel je ten,který zustavá zatím co ostatní odcházejí.......
.
Přítel je ten, kdo je k někomu jinému připoután náklonností a úctou. Pravý přítel člověku pomůže, aby se jeho myšlenky zaměřovaly na správné věci. Hmotné věci často během doby ztrácejí cenu, ale pravé přátelství se postupem doby upevňuje a roste......
.
Bez přátel není štěstí, bez neštěstí není přátel......
.
Bůh nám dal naše příbuzné,díky bohu,že si můžeme vybírat své přátele.....
.
Štěstí přátele získává, neštěstí prověřuje........
.
Děláš-li si nové přátelé nezapomeň na ty staré..........
.
Přátelství násobí radost a dělá žalost..........
.
Nikdy nic nevysvětlujte! Přátelé to nepotřebují a nepřátelé Vám stejně neuvěří......
.
Přátelství činí naše štěstí zářivějším, zvyšuje jeho třpyt, naše neštěstí pak činí snesitelnějším, poněvadž je sdílí spolu s námi......
.
Pravé přátelství je rostlinka, která roste pomalu, musí podstoupit a vydržet mnohé rány
a nepřízně osudu, než si zaslouží své jméno.........
.
Není žádné přátelství, když jeden nechce slyšet pravdu a druhý je připraven lhát......
.
Přítel - někdo, před kým je možné myslet nahlas.......
.
Kdo je to přítel? Jedna duše ve dvou tělech.........
.

Chval přítele veřejně, ale kárej ho mezi čtyřma očima.....
.
Přátelé, říká se, jsou zloději času......

zase anglicke

26. ledna 2008 v 16:20 | *Týnka* |  ♥Citátky♥
"Sni, jako bys měl žít navždy. Žij, jako bys měl zemřít dnes."
( Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today. )
-- James Dean --

Nejdůležitější věc v komunikaci je slyšet to, co nebylo řečeno nahlas.
( The most important thing in communication is to hear what isn't being said. )
-- Peter F. Drucker --
Nic se nevyrovná studenému pivu v horkém vánočním ránu.
( There's nothing like a cold beer on a hot Christmas morning. )
-- Homer Simpson --
Lež může oběhnout půlku světa, zatímco pravda si teprve obouvá boty.
( A lie can travel halfway around the world while the truth is putting on its shoes. )
-- Mark Twain --
Život není nic jiného než hra, kterou většina z nás prohraje.
( Life is nothing but a game, that most of us will lose.)
Nikdy ti není dán sen, aniž by ti zároveň nebyla dána moc jej uskutečnit.
( You are never given a dream without also being given the power to make it true. )
-- Richard Bach --
Pamatuj, že každý dobrý přítel byl někdy cizinec.
( Remember that every good friend was once a stranger.)
Eskymáci mají padesát dva výrazů pro sníh, protože je to
pro ně důležité. Stejně tolik jmen by mělo být pro lásku.
( The Eskimo has fifty-two names for snow because it is
important to them; there ought to be as many for love. )
-- Margaret Atwood --
Každý člověk zemře. Ne každý člověk opravdu žije.
( Every man dies. Not every man truly lives. )
- Mel Gibson -
Neříkej světu, co chceš udělat. Udělej to!
( Tell the world what you intend to do, but first show it! )
-- Napoleon Hill --
Tvůj život je to, co z něj dělají tvé myšlenky.
( Your life is what your thoughts make it. )
- Marcus Aurelius -

Žij tak, jak si budeš přát, abys žil, až budeš umírat.
( Live as you will have wished to have lived when you are dying. )
-- Christian Furchtegott Gellert --
Život = první polovinu nám znepříjemňují rodiče, tu druhou půlku zase děti.
(Life = first half is ruined by our parents, the other half is ruined by our children.)
Dokáži odolat čemukoli, kromě pokušení.
( I can resist everything except temptation. )
-- Oscar Wilde --
Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy se nevzdávej.
( Never, never, never, never give up. )
-- Winston Churchill --
Život musí být o něčem víc, než mít všechno.
( There must be more to life than having everything. )
Když ti celý svět říká "ne", řekni sám sobě "ano" 10 x hlasitěji.
( When all the world is telling you 'no', tell yourself 'yes' ten times louder. )
Každý nový začátek pochází z konce nějakého jiného začátku.
( Every new beginning comes from some other beginning's end. )
-- Seneca --
Je lepší být optimista a mýlit se, než být pesimista a mít pravdu.
( It is better being an optimist and being wrong,
than being a pessimist and being right. )

Dokud je život, je i naděje.
( While there's life there's hope. )
-- Cicero --

Aby jí dokázal svou lásku, šplhal na nejvyšší hory, plaval
po nejdelších řekách a potápěl se v těch nejhlubších mořích.
Dosáhla rozvodu: Nikdy nebyl doma.
( To prove his love for her, he climbed the highest mountains,
swam the longest rivers and dived the deepest seas.
She got a divorce: He was never home. )

Žít zítra je příliš pozdě. Žij dnes.
( Tomorrow's life is too late. Live today. )
-- Marcus Valerius Martialis --

Zasluhuje si Ráj ten, kdo přiměje své druhy ke smíchu.
( He deserves Paradise who makes his companions laugh. )
-- Koran --

Za každou minutu hněvu ztrácíš 60 vteřin štěstí.
( For every minute you are angry, you lose sixty seconds of happiness. )

Někdy to dobré, co děláš, ti nepřinese vůbec nic dobrého.
( Sometimes the good you do don't do you any good. )

Nikdo nemůže být dokonalý. Obejmi své nedokonalosti, dělají tě tím, kým jsi.
( Nobody can be perfect. Embrace your imperfections, they make you who you are. )

Narodil ses jako originál. Nezemři jako kopie.
( You were born an original. Don't die a copy. )
-- John Mason --

"Je tu bolest, kterou stále cítím a ty to nikdy nebudeš
vědět, protože je způsobena tvou nepřítomností."
( There is one pain I always feel which you will never
know because it is caused by the absence of you. )

Někdy ztrátou získáváme.
A někdy získáváním ztrácíme.
( Sometimes by losing we gain.
And sometimes by gaining we lose. )
-- Tao Te Ching --

Nepobývej v minulosti, nesni o budoucnosti,
soustřeď mysl na přítomný okamžik.
( Do not dwell in the past, do not dream of the future,
concentrate the mind on the present moment. )
-- Buddha --

Nic netrvá věčně, přesto nikdy nic zcela nemizí.
( Nothing lasts, yet nothing ever goes away. )

"Co mne nezabije, to mne posílí."
( That which does not kill me, makes me stronger. )
-- Fridrich Nietsche --

Neměj strach z dokonalosti - nikdy jí nedosáhneš.
( Have no fear of perfection - you'll never reach it. )
-- Salvador Dali --
To, že ti nikdo nerozumí, z tebe ještě nedělá umělce.
( The fact that no one understands you doesn't make you an artist. )

Ani sebekratší okamžik nelze prožít znovu.
Nevyužiješ-li ho, promarníš nejspíš celý život.
( Not even the shortest moment can be lived again.
If you don't use it, you will probably waste the whole life. )

"Každý člověk má právo rozhodnout o svém vlastním osudu."
( Every man gotta right to decide his own destiny. )
-- Bob Marley --

Změna není nikdy snadná. Bojuješ, aby se věci nezměnily. Bojuješ, aby se změnily.
( Change is never easy. You fight to hold on. You fight to let go. )
-- Báječná léta --
- (The Wonder Years) -
"Jednou přijde čas, na cestě za tvými cíli,
kdy budeš muset roztáhnout křídla a letět."
( There will come a point, during the pursuit of your
goals, when you must spread your wings and fly. )

anglické s překladem

26. ledna 2008 v 16:19 | *Týnka* |  ♥Citátky♥
wear only black until they make something darker.
Nosím jedině černou, dokud nevyrobí něco temnějšího.
• You ask me what is wrong and I said NOTHING, then I turned around and whispered EVERYTHING.
Zeptal ses mě co je špatně a já řekla NIC, pak jsem se otočila a zašeptala VŠE.
• That you know my NAME dosen´t mean that you know ME.
To, že znáš mé JMÉNO, neznamená, že znáš MĚ.

klávesnicové zkratky

26. ledna 2008 v 16:01 | *Týnka* |  ♥Návody♥
 • ☺(alt + 1)
 • ☻(alt + 2)
 • ♥ (alt + 3)
 • ♦ (alt + 4)
 • ♣ (alt + 5)
 • ♠ (alt + 6)
 • • (alt + 7)
 • ◘ (alt + 8)
 • ○(alt + 9)
 • ♂(alt + 11)
 • ♀(alt + 12)
 • ♪ (alt + 13)
 • ♫ (alt + 14)
 • ☼ (alt + 15)
 • ►(alt + 16)
 • ◄(alt + 17)
 • ▲ (alt + 30)
 • ▼ (alt + 31)
 • ↕ (alt + 18)
 • ¶ (alt + 20)
 • ↑ (alt + 24)
 • ↓ (alt + 25)
 • → (alt + 26)
 • ← (alt + 27)
 • ↔ (alt + 29)
 • © (alt + 0169)
 • @ (alt + 64)
 • ╩ (alt + 458 )
 • ╦ (alt + 459
 • ¤ (alt + 463)