o paris

13. listopadu 2007 v 12:31 | *Týnka* |  ♥PARIS HILTON♥
Paris Hilton je jednou z největších superstar sou
Profese Modelka, Herečka, Zpěvačka Datum narození: 17.02.1981 Místo narození: New York, USA Znamení: Vodnář
časného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně "Paris Hilton", přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů "Club Paris" (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat.
Paris Hilton se vydala na hudební dráhu. Debutovým singlem alba, který vyšel 11. září, je song Stars Are Blind. Na pláži v Malibu natočila dědička hotelového impéria k této skladbě videoklip.

Režisérem videoklipu byl Chris Applebaum, který spolupracoval například na klipech S.O.S. pro Rihannu či videu Unwritten pro Natashu Bedingfield.

Na chystaném albu Paris Hilton se podílela celá řada producentů a hitmakerů, mezi kterými nechybí Scott Storch (50 Cent, Beyoncé), J.R. Rotem (Rihanna) a Dr. Luke (Pink, Kelly Clarkson).
2008
Hottie and the Nottie, The ...
2006
Pledge This! ...Victoria English
2006
Bottom's Up ...Lisa Mancini
2005
2004
2004
Hillz, The ...Heather Smith
2003
2003
L.A. Knights ...Sadie
2003
Kocour (The Cat in the Hat) ...Female Club-Goer
2002
QIK2JDG ...Strung-out Supermodel
2002
Nine Lives ...Jo
2000
Sweetie Pie ...
Wishman ...Girl on Beach
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama