new střihy a barvy

21. listopadu 2007 v 20:04 | *Týnka* |  ♥Kosmetika♥

Inspirujte se, dejte prostor své fantazii, tvořte a vymýšlejte. Hranice jsou neomezené, jsou určeny jen vaší osobností a kreativitou kadeřníka, která se promítá do každého účesu, který vytvoří. Tento rok kadeřníci značky Matrix vytvořili kolekci nových trendy účesů, které posouvají hranice klasických účesů do nové dimenze.

Dnešní styl je o všestrannosti a univerzálnosti; zákazníci žádají nejmodernější účesy, které mohou snadno upravovat a měnit i doma. Barevná inspirace od Matrix je proto právě taková. Syté a plné barvy tyto účesy oživí. Promyšlená hra barev skvěle doplňuje strukturu účesu, podle stylu účesu vytváří jemný vícerozměrný efekt nebo rozehrává výraznější barevnou kombinaci.

Inspirujte se, dejte prostor své fantazii, tvořte a vymýšlejte. Tento rok Matrix vytvořil kolekci nových trendy účesů, které posouvají hranice klasických účesů do nové dimenze. Syté a plné barvy tyto účesy oživí. Promyšlená hra barev skvěle doplňuje strukturu střihu. Podle stylu vytváří jemný vícerozměrný efekt nebo rozehrává výraznější barevnou kombinaci.
Eliza
foto
Účes byl inspirován přirozenou siluetou klasického mikáda, které bylo změněno do stylu nového tisíciletí. Jemná ofina zjemňuje celý účes, dodává mu pohyb a otevírá prostor pro kreativitu a flexibilní změny účesu. Její délku je možné měnit v závislosti na tom, jak se nejvíce hodí k obličeji.

Tento mladistvý a velmi ženský střih byl inspirován mimo jiné účesy, které nosí např. Nicole Richie nebo Kate Bosworth.
Tatiana
foto
Univerzální účes sledující nejmodernější trendy. Asymetrický střih klade důraz na pohodlí a vytváří maximální lehkost. Hodí se k široké paletě tvarů obličeje a může se přizpůsobit různým typům vlasů. Tento účes je o univerzálnosti, lze snadno měnit styl a celkový vzhled, kterého chcete docílit - buďte jednoduše elegantní během dne nebo sexy a plná energie na večer.

Tento účes je přesně ve stylu modních ikon současnosti jako je např. Keira Knightley nebo Sienna Miller.
Sylvia
foto
Ideální pro ty, které milují delší styl účesu. Dlouhé graduovaně sestříhané vrstvy jsou perfektním řešením pro ženy, které nechtějí svůj účes příliš zkrátit. Také tento styl poskytuje nekonečné možnosti pro proměny. Intenzita barvy umožňuje nositelce být neodolatelnou během dne nebo se ve vteřině proměnit v zářivou a nepřehlédnutelnou hvězdu večera.

Tento styl účesu jste viděli na červeném koberci - jeho nositelkou je např. Lucy Liu nebo Sandra Oh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 coooooooooooooooo coooooooooooooooo | 13. dubna 2008 v 10:00 | Reagovat

no tak tydle střihy,jsou hnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusssssssssssssss.

2 Princess Anettka$ Princess Anettka$ | 2. května 2008 v 17:52 | Reagovat

Tak v tom případě bych chtěla vidět,co nosíš na hlavě!!

3 petruška petruška | E-mail | 16. května 2008 v 22:13 | Reagovat

ju a nemáš tu něco pro vlnité vlasky pls

4 Jolča Jolča | 5. srpna 2008 v 14:43 | Reagovat

Co to je za účesy.. :-! to bych si na hlavu nedala..ani náhodou...

5 ReG! ReG! | 12. srpna 2008 v 14:32 | Reagovat

hoj.. vůbec je neposlouchej,ten první střih je bezva..dělaj akorát chytrý hlavy...máš to super.tak se měj a směj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama