50 x a stále poprvý

13. listopadu 2007 v 12:16 | *Týnka* |  ♥Nej Filmíky♥
50x a stále poprvé - 50 First Dates
Originální název: 50 First Dates Motto: Představte si, že svou dívku musíte získávat každý den znovu a znovu. Typ filmu: komedie Rok výroby: 2004 Režie: Peter Segal Hrají: Adam Sandler , Drew Barrymore , Rob Schneider , Sean Astin , Dan Aykroyd , Allen Covert , Kevin (III) James , Darin Fujimori , Mark Pinkosh , Blake Clark , Pomaika'i Brown , Joe Nakashima , Peter Dante , Dom Magwili , Jonathan Loughran , J.D. Donaruma , Wayne Federman , Kent Avenido , Glen Chin , Aukuso Gus Puluti Sr. , Christian Guiterrez , Keali'i Olmos , Esmond Chung , Michael K. Osborn , Albert Chi , Brian L. Keaulana Popis: Ošetřovatel arktických vodních zvířat Henry Roth (Adam Sandler) má svou budoucnost důkladně naplánovanou. Ve chvílích, kdy zrovna nepečuje o mořská zvířata v havajském Sea Life parku, láme srdce turistek a pokouší se navázat krátkodobou romanci. Dlouhodobý vztah u něj nepřipadá v úvahu - zhatil by jeho dlouholetý sen o výpravě na Aljašku, kde chce zkoumat podmořský život mrožů. Když se konečně přiblíží možnost, že by se Henryho sen stal skutečností, dojde během zkušební jízdy jeho škuneru k nečekané nehodě. Osud jej pak zavede do místní kavárny Hukilau, kde se setkává nejen s podezřívavými pohledy hostů, ale také s mladou a krásnou Lucy Whitmore (Drew Barrymore), jejíž šarm mu ihned učaruje.

Henry neodolá čerstvé vzpomínce na Lucy a její metodický způsob rozpitvání oplatek, ze kterých před jeho udiveným zrakem postavila dokonalý model vigvamu, a následující den navštíví kavárnu znovu. Lucy opět sedí sama se svými oplatkami, ze kterých tentokrát skládá velmi dekorativní srub. Když se jí u obdivuhodné vaflové stavby nedaří upevnit dveře, Henry vycítí svou příležitost, popadne párátko a problém elegantně vyřeší.

Henry se dá s Lucy do řeči a během zajímavé konverzace o oplatkách a mořských savcích v ní začíná nacházet stále větší zalíbení. Poruší své vlastní pravidlo o seznamování s místními děvčaty a domluví si s Lucy další schůzku. Když ale následující den dorazí a odvolává se na předchozí setkání, Lucy jej považuje za blázna a zavolá pomoc.

Lucy nemá ani nejmenší ponětí, kdo Henry je. A Henry si pomalu uvědomuje, že pokud bude chtít získat její přízeň, bude muset bojovat o její srdce každý den znovu až do konce života
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama