Jak n designy

19. dubna 2007 v 20:25 | *Týnka* |  ♥Návody♥
Slíbila jsem návod na výrobu designu na sblog.cz, ale nějak jsem nestíhala a ani nevzpoměla..Takže se mooooc omlouvám!
úvodem bych chtěla říct, že na tom není nic složitého, základem je mít nějaký prgram, umět blendovat a zacházet s programem, css a nastavením blogu.
1)Otevřete si jaký koli program a vytvořte si pozadí.Můžete experimentovat s blendováním, nápisy atd...Nejjednodušší je nejspíš, když si nastavíte nový plátno a postupně do něj budete vkládat různé obrázky, které si podle sebe naaranžujete:-)
2)Tím samým způsobem si vytvořte logo.Doporučuji velikost plátna 800x500.Ale to je jen na vás.
3)Logo a pozadí si nahrajete kam koli na net.(fotogalerie na lide.cz, photobucket.com atd...).Doporučuji www.photobucket.com
4)Až bude te mít nahraný pozadí a logok na netu, otevřete si obrázek, který chcete na pozadí v plné velikosti, kliknete na něj pravým tlačítkem myši a zkopírujete url. adresu obrázku.Po té si itevřete www.lide.cz , kde si otevřete nastavení blogu a vložíte tam tento kod(je možné, že tam už nějaký kod máte tak stačí pouze vymazat url předešlého pozadí v kodu co ste měli na pozadí a vložit do něj současný zkopírovaný kod):
<body bgcolor="#FFFFFF" background=<body bgcolor="#FFFFFF" background=<body bgcolor="#FFFFFF" background=<body bgcolor="#FFFFFF" background=Url.pozadí,obrázku>
5)Potom si otevřete obrázek loga, zase na něj kliknete pravým tlačítkem myši, zkopčíte url. adresu a vložíte do nastavení blogu, do okenka vedle , kterého je napsáno Url.
Tak to by byl základ výroby vašeho originálního designu:-)Pokus si chete upravit CSS(rámeček u příspěvku, změna písma, sloupek atd...)Tak na to si už musíte přijít sami s CSS kody, které často bívají na blogach.Každopádně bude ze začátku lepší, když si nějaké css už vytvořený vyberete a zkopčíte do vašeho CSS.Nebojte se experimentovat, i mně trvalo než jsem se s CSS naučila pracovat a hledat kody na různé úpravy:-)
Tak ty já nějak neovládám,ale co...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ketynka.007 ketynka.007 | Web | 22. srpna 2007 v 20:09 | Reagovat

pokusim se to nějak dát dohromady ale předem moc díky...tohle jsem scháněla už pěkně dlouho !

2 Lyndsay Lyndsay | E-mail | Web | 17. prosince 2007 v 19:53 | Reagovat

Vůně zadáčo!Já vím, zní to šíleně, ale je to možné já už mám 3! Když se zadarmo(jen pošleš sms která stojí normálně) zaregistrujete za webu www.lovetrap.cz, do políčka "Kámoška, která Ti nás doporučila zadáš heslo:TDDD6 ,získáš super voňavku ChupaChups! takže vidíš, zadarmo:o)ALE POZOR HESLO SE MĚNÍ SKORO KAŽDÝ MĚSÍC!

Myslím že je to super Vánoční dárek ne?? Jinak úžasný bloček!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama